شرکت سپیدار تجارت جاودان با حضور و مشارکت جمعی از فعالان اقتصادی با سابقه، از روزهای آغازین سال ۱۳۹۹، در قالبی نو و با هدف انسجام بخشی به امور تأمین، بازاریابی، توسعه شبکه توزیع و فروش و ارائه خدمات جامع در حوزه بازرگانی فعالیت خود را آغاز نمود. حوزه فعالیت شرکت سپیدار تجارت جاودان گستره وسیعی از فعالیت‌های بازرگانی را در بر می‌گیرد که در فاز اول مقوای ایندربورد و پشت طوسی مورد نیاز در صنعت چاپ و بسته‌بندی را هدف قرار داده است.
برنامه این شرکت در وهله نخست تأمین مقوای با کیفیت از برندهای معتبر داخلی و خارجی جهت صنایع چاپ و بسته‌بندی می‌باشد. در همین راستا، شرکت سپیدار تجارت جاودان سبد متنوع و کاملی از برترین و با کیفیت‌ترین مقوای ایندربورد وارداتی (Ningbo) در تمامی گرم‌سایز‌ها فراهم نموده است. این شرکت همچنین تعاملات ویژه‌ای با شرکت صنایع خمیر و کاغذ اترک به عنوان بزرگترین و معتبرترین کارخانه تولید مقوای پشت طوسی خاورمیانه شکل داده است. در نتیجه شرکت سپیدار تجارت مفتخر به پاسخگویی به طیف وسیع و متنوعی از نیازهای مشتریان به انواع مقوای ویژه چاپ و بسته‌بندی با ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلف می‌باشد. این شرکت علاوه بر فراهم آوردن سبد کاملی از محصولات شرکت اترک در گریدها و گرم‌سایزهای مختلف، انحصار فروش محصولات Smart Printa و C-Grade را در اختیار دارد.

از مزایای مهم شرکت سپیدار تجارت جاودان برخورداری از موجودی متنوع و وسیعی از محصولات ایندربورد وارداتی و پشت طوسی اترک می‌باشد. جهت مشاهده لیست کامل محصولات اینجا را ببینید.